Як правильно вибрати аерограф для роботи

Статті
24.10.2017 09:10

Основні характеристики та нюанси при виборі аерографа

Аерограф – це спеціальний інструмент, який здатний якісно та рівномірно наносити барвисті матеріали на поверхню. Виліт фарби відбувається за допомогою стиснутого повітря. Таке обладнання буде корисно шанувальникам наносити красиві малюнки на досить великі поверхні. Аерограф здатний покрити фарбою будь-яку поверхню. Наприклад, це може бути синтетичний матеріал, пластик, метал та інших поверхні.

АерографАерограф

Якщо порівняти аерограф зі звичайними пензликами для фарбування, то він має явні переваги. Цей інструмент дає більше свободи художникам. З його допомогою, кожен художник має можливість втілити в своїй роботі найсміливіші барвисті елементи. Прикладаючи мінімальні зусилля, можилво створювати безліч ефектних картинок. Крім цього, не важко буде зробити м'які переходи, акуратні тіні та інші мальовані трюки. Загалом, переваги аерографа очевидні. Головне правильно використовувати цей інструмент і тоді вийде вивести кожну деталь створюваного малюнка.
Дуже важливо вибрати хороший аерограф. Він повинен мати міцний та надійний корпус. Також варто звернути увагу на сопло аерографа. Саме від ширини сопла залежить якісне виведення деталей малюнка та його загальний вигляд.АерографАерограф

Найуніверсальніші моделі аерографов мають сопло діаметром від 0.2 до 0.3 мм та призначені для роботи як з дрібними деталями так і для забарвлення великих (шоломи, сноуборди та ін.). Розташування бачка для фарби так само має свої нюанси. Так верхнє розташування дає перевагу в тому, що фарба проходить малий шлях, що сприяє відносно легкому метод промивання аерографа і при цьому витрачається менше використовуваного матеріалу. Такі аерографи відмінно підійдуть при роботі з середніми та навіть великими деталями. У бокового розташування бачка головна перевага в тому, що при роботі краще видно ітогове зображення. Тому такий аерограф дає можливість працювати з дуже дрібними зображеннями на малій відстані. Ну і звичайно ж існує нижнє розташування бачка на аерографі. Зазвичай він набагато більше за обсягом ніж перші два види, тому таке розташування робить аерограф великим схожим на міні краскопульт. Це допоможе при роботі з більшою площею нанесення фарби, де необхідно нанести фон або зафарбувати великий малюнок.
Роботу з аерографом можна розділити на два типи - художню і раціональну.

АерографАерограф

Раціональна включає в себе виконання робіт чітко за ГОСТом, де товщина та довжина ліній повинна бути строго витримана. Де діаметр сопла та обсяг бачка має дуже важливе значення. Тому при виборі аерографа для таких робіт ретельно необхідно приділяти увагу технічним даними.
Але головне в придбання аерографа є його художня спрямованість.
Тому що цей інструмент є більш творчим у порівнянні з тим же краскопультом. Адже в мистецтві головне передати відчуття, бачення та настрій. Поллок, Пікассо, Ворхол і багато інших відомих художників навіть вмочивши палець у фарбу могли створити шедевр без дорогих пензлів. Можна зіпсувати не одне зображення що б «набити» руку і отримати досвід в роботі з аерографом. І ось після цього, коли прийде досвід і усвідомлення які фарби краще лягають на ту чи іншу поверхню - тоді і почнеш розуміти різницю між інструментом і наявністю тих чи інших додаткових функцій.
Але насправді між поділом на такі типи немає ніяких суперечностей - просто вони відносяться до різних стадій процесу.

Товари в статті

Аерограф Ø0.2, 0.3 SIGMA (851002z)
1 650 грн

Також Вас може зацікавити


***данная скидка применяется при регистрации через эту форму и действует только на один заказ с неограниченным количеством товара в корзине

Нажимая на кнопку, я принимаю 
условия соглашения.