Як закрити щілини в підлозі між дошками

Статті
11.06.2019 09:22

З плином часу в дерев'яній підлозі утворюються щілини. Основа підлоги під час тиску на неї починає неприємно скрипіти, дошки піднімаються, замазка випада. На підлогу стає неприємно дивитися, і ми думаємо про ремонт. Якщо хочете залишити свою дерев'яну підлога, то треба знайти гарну мастику для щілин. Якщо щілини великі, то краще все-таки зняти дошки і перестелити. Це дуже гарний спосіб також і для схуднення. Під час ремонту їсти ніколи. Крім того, ти постійно в русі. Медицина про голодування для схуднення теж нічого поганого не каже. Голодуйте собі на здоров'я, але недовго і якщо ви при цьому добре себе почуваєте.

Отже, коли знімаємо дошки, треба обережно видаляти цвяхи, щоб не пошкодити дошки. Дуже зручно це робити за допомогою цвяходера Sigma 432443. Дошки треба промаркувати, щоб під час настилання правильно знову укласти всі дошки. Під час зворотного перестилання їх обов'язково треба промаркувати. Можна, звичайно, обійтися і старими дошками, але, ймовірно, доведеться якісь дошки замінювати. В цьому випадку треба контролювати, щоб волокна в нових дошках йшли паралельно волокнам старої дошки.

Спосіб закладення щілин залежить від їх ширини і глибини. Якщо щілини неглибокі і вузькі, то їх закладають шпаклівкою по дереву. Вона буває різного кольору. Замазка буває різна, а результат один - через місяць вилетить, навіть імпортна, якщо щілини великі. Можна і самим приготувати засіб для закладення. Все що потрібно це тирса і будь-який столярний клей, як варіант тирсу і фарбу або лак. Клейовий склад ставлять на водяну баню, перемішують лопаткою або столовою ложкою, додаючи тирсу поки не утвориться густа однорідна маса. Даною розігрітою сумішшю ретельно замазуємо щілини шпателем Sigma 8320255. Клейова суміш повинна бути постійно тепла, тобто її потрібно час від часу підігрівати, не допускаючи її затвердіння.

Якщо ущелини дуже глибокі та широкі, в них закладають дерев'яні планки з сухої м'якої деревини. Планка повинна бути клиноподібної. Ці клини забиваються киянкою Sigma з використанням клею ПВА або тієї ж сумішшю з тирсою.

Можна зробити шпаклювальну пасту і в такий спосіб. Беруть п'ятилітрове відро тирси, заливають окропом і розмішують до однорідної маси. Після охолодження в отриману масу додають клей для шпалер і продовжують розмішувати. Очищені щілини замазують пастою і залишають на кілька днів. Після цього підлогу можна прошліфувати за допомогою орбітальної шліфмашинки Sigma 6731421.

Товари в статті

Також Вас може зацікавити


***данная скидка применяется при регистрации через эту форму и действует только на один заказ с неограниченным количеством товара в корзине

Нажимая на кнопку, я принимаю 
условия соглашения.