Як обрати компресор

Статті
16.03.2017 13:40

При покупці компресора часто виникає питання - який вибрати компресор, котрий би повністю відповідав усім Вашим вимогам в роботі. У цій статті ми хочемо розповісти про всі тонкощі та нюанси, з якими можливо зіткнутися, купуючи компресор, як для побутових потреб, так і для професійного використання.

Купуючи компресор, потрібно розуміти, що універсального не існує, і тому при виборі необхідно звертати акцент уваги на поставлених завданнях і обсязі робіт, які потрібно виконувати.

У більшості випадків, компресори використовуються в роботі, пов'язаної з різною фарбуванням. Одними з найпоширеніших і часто використовуваних є поршневі компресори повітряного типу. Вони поділяються на два види: масляні і безмасляні. Ці види компресорів неймовірно прості в експлуатації та не вимагають спеціального професійного обслуговування.

Як видно з назви, поршневий безмасляний компресор працює без масла, тому не вимагає технічного обслуговування і контролю за доливанням оливи. Вони відрізняються чистим повітрям, яке не містить будь-яких домішок. Тому дуже часто застосовується не тільки в фарбувальних та обробних роботах, а й в медицині.

А зараз розглянемо детально, які бувають поршневі масляні компресори, в чому їх головні відмінності та які основні характеристики.

Головна особливість таких компресорів полягає в тому, що в картер приводу такого компресора заливається масло.

Вони бувають двох видів: з прямим приводом та ремінним приводом.

У свою чергу ремінні діляться ще на два види: одноступінчасті та двоступінчасті.

Двоступеневі компресори з ремінним приводом набагато продуктивніше, але при цьому і створюють менше шуму. Завдяки особливостям конструкції компресори з ремінним приводом є більш надійними в роботі - визначається це тим, що для передачі крутного моменту від двигуна до маховика блоку повітряного компресора застосовується ремінний привід. Головні позитивні якості ремінних компресорів полягають у тому, що у них більш надійна система повітряного охолодження, а обертання блоку повітряного компресора відбувається не так часто.

Компресор однопоршневий прямопривідний SIGMA 1.7кВт 25Л 220л/хв (853125Z)

Отже, Ви зважилися придбати масляний компресор, на що ж варто звернути увагу в першу чергу? Фахівці нашого інтернет-магазину виділили 5 головних характеристик, які допоможуть правильно вибрати та купити масляний компресор:

  • електроживлення
  • потужність
  • продуктивність
  • максимальний тиск
  • об `єм ресивера

Тепер коротко розглянемо кожну характеристику.

Електроживлення

Компресор, що використовується в побуті та для невеликих робіт, буде досить однофазної мережі, з напругою в 220В - в основному це агрегат з прямим приводом. Компресори з ремінним приводом є більш універсальні та можуть працювати як з однофазної мережею (220В), так і підключатися до трифазної мережі (380В). Тому важливо перед покупкою перевірити напругу в мережі для стабільної роботи.

Потужність

Дуже важливо, при виборі компресора за таким показником, як потужність, нагадати про перший пункт - стан електричної мережі. Тому що, якщо з'ясується, що Ваша мережа має пошкодження і не стабільна, то компресор з високою потужністю викличе велике падіння струму і, надалі, перегрів проводки. Що ж означає така характеристика, як потужність в компресорі? Потужність - це така величина, яка показує потенціал до роботи, яка буде виконана. Тому, чим вище потужність, тим швидше буде виконана робота.

Продуктивність

Дана характеристика вважається однією з найважливіших при виборі компресора. Вона виражається в кількості літрів стисненого повітря, яке здатний виробити компресор за одну хвилину часу.

При правильно підібраною продуктивності безпосередньо залежить ефективність роботи. Тому що, якщо повітря буде не вистачати, потужність буде падати, а сам компресор почне працювати на межі.

Наприклад, займаючись фарбуванням і працюючи з різними системами фарбопультів, буде потрібно велика витрата повітря і ігнорування такою характеристикою як продуктивність, призведе до того, що компресор буде працювати постійно і на межі, а на виході тиск буде нестабільний. Це призведе до перегріву самого компресора, в тому числі до погіршення якості нанесення фарби.

Максимальний тиск

У більшості випадків тиск вимірюється в атмосферах, але дуже часто використовують одиницю виміру бар. Для того, що б не плутатися в цих величинах, запам'ятайте, що 1 атмосфера приблизно дорівнює 1 бар. Сама характеристика показує з якою силою компресор виробляє стискання повітря та потрібна для того, щоб розуміти, з яким пневматичним інструментом він зможе працювати. Зазвичай, максимальний тиск буває 8 бар, і цього цілком достатньо для взаємодії з більшістю видів пневмоінструменту. Головне, щоб тиск, який може видати компресор був не менше, ніж номінальний (робочий) тиск інструменту, підключеного до нього.

Об'єм ресивера

Ресивер - це бак, в який набирається стиснене повітря, що вимірюється в літрах. Від обсягу ресивера залежить наскільки рідше компресор буде включатися та нагнітати додаткове повітря, але при цьому йому потрібно буде більше часу для повного наповнення ресивера. Компресор з невеликими ресивером (25 літрів) відмінно підійде для побутових робіт. Але, якщо необхідний більший обсяг повітря, що нагнітається для виконання якоїсь роботи - необхідно купувати компресор з ресивером понад 50 літрів.

Компресор двоциліндровий ремінний SIGMA 2.5кВт 335 л/хв 10бар 50Л (2 КРАНА) (7044121)

Крім придбання компресора не варто забувати і про витратні матеріали та різному пневмоінструментп: шлангах, фарбопульти, пневмостеплер, пневмодрелі тощо.

Наша компанія пропонує великий вибір поршневих компресорів і здійснює роботи по їх ремонту і постачання запчастин.

На повітряні поршневі компресорні установки діє заводська гарантія, за якою ми несемо зобов'язання перед своїми покупцями.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете великий вибір компресорів та різного пневматичного інструменту. Оформити замовлення можна за допомогою простої форми безпосередньо на сайті або зателефонувати за вказаними номерами телефонів. Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть зробити правильний вибір.

Товари в статті

Компресор двоциліндровий 2.2кВт 412л/хв 8бар 50л SIGMA (7043711)
Немає в наявності
13 369 грн

Також Вас може зацікавити


***данная скидка применяется при регистрации через эту форму и действует только на один заказ с неограниченным количеством товара в корзине

Нажимая на кнопку, я принимаю 
условия соглашения.