Сифони для раковини

Фільтр

ЦІНА, ГРН
Торгова марка
Гідрозатвор, мм
Потік, л/хв
Висота під раковиною, мм

Вибрані: 0

Показати

 

Знижка 20% Новинка Сифон для раковини 1¼"×Ø32мм WIRQUIN (9541826)
130 грн  162 грн
Знижка 20% Новинка Сифон для раковини/біде 1¼"×Ø32мм WIRQUIN (9541726)
176 грн  220 грн
Новинка Сифон для раковини Compact 1¼"×Ø32мм WIRQUIN (9541626)
472 грн 
Новинка Сифон для раковини Senzo 1¼"×Ø32мм WIRQUIN (9541526)
572 грн 
Новинка Сифон для раковини Neo 1¼"×Ø32мм WIRQUIN (9541428)
262 грн 
Новинка Сифон для раковини Neo Air 1¼"×Ø32мм WIRQUIN (9541328)
296 грн 

Сифон для умивальника: принцип роботи і комплектація

Сифон для умивальника - елемент сантехнічного обладнання, що має вигляд зігнутої труби, яка з'єднує зливний отвір раковини зі стояком каналізації. Така конструкція використовується для захисту приміщення від появи неприємних запахів, а також потрапляння побутового сміття в каналізаційну трубу. Пристрої відрізняються дизайном, матеріалом виготовлення, способом перекриття зливу і розмірами. Основними елементами конструкції є:

 • зовнішній корпус (колба)
 • приймальний і зливний патрубки з розтрубом
 • труба для переливу рідини
 • захисна сітка для фільтрації
 • ущільнювальні прокладки і пробки, необхідні для герметизації стиків
 • стяжний гвинт із накидними гайками

Сифони для раковини можуть оснащуватися патрубком з переливом для мийки або різьбовим штуцером для підключення шланга пральної або посудомийної машини.

Принцип роботи цього елемента сантехніки досить простий:

 • відпрацьована рідина з мийки або рукомийника через злив раковини надходить у резервуар сифона
 • далі вона проходить по трубах через вихідний патрубок і видаляється в каналізацію
 • коли кран закритий, частина води залишається в коліні сифона й утворює гідрозатвор, що перешкоджає поширенню неприємних запахів у приміщенні
 • побутове сміття осідає під водою на дні пристрою і перебуває там до його чищення

Сифони для раковини умивальника, мийки: які бувають види?

Перш ніж купити сифон для раковини, слід дізнатися, на які види вони поділяються:

 1. Пляшковий. Обладнання оснащене жорсткою колбою і нагадує за формою пляшку. Його установка рекомендується під кухонною мийкою або умивальником, при цьому користувач може регулювати зазор між каналізаційною трубою і горловиною зливу. Варіантом пляшкового сифона є компактна модель із плоским корпусом. Її встановлюють під ванною або душовою кабіною, коли місця для виробу іншої конструкції недостатньо.
 2. Трубний. Оснащений короткими вузькими патрубками, підходить для використання під низькою раковиною в санвузлі або ванній кімнаті. Зовні нагадує букву "S" або "U". Конструкція виготовлена з металу, здатна довго зберігатися в робочому стані.
 3. Гофрований. Це універсальне рішення, представлене гнучкою пластиковою трубою, яка одним кінцем кріпиться до раковини умивальника, а другим - до каналізаційного стояка. При підключенні гофровану трубу можна повернути і створити робоче коліно. Вартість сифона для раковини доступна широкому колу покупців.
 4. Особливі сифони для нестандартних раковин. Купувати таке обладнання краще комплектом, оскільки підібрати окремі елементи самому складно, їхня ціна досить висока.

Як правильно вибрати і купити сифон для раковини

Тому, хто вирішив купити сифон для умивальника, необхідно звернути увагу на такі параметри:

 • Габарити. Найбільшим вважається виріб пляшкового типу. Його купують, якщо під мийкою є вільне місце. Коли його не вистачає, варто віддати перевагу плоскому сифону.
 • Зручність експлуатації. Найчастіше забиваються і потребують чищення пристрої в кухні, тому оптимальним вибором стане пляшкова конструкція зі склянкою.
 • Діаметр отвору для зливу в мийці. Приймальний патрубок повинен відповідати діаметру раковини.
 • Наявність переливу. Пристрій із переливом підвищує безпеку системи.
 • Діаметр вихідного патрубка. Він має бути порівнянний з діаметром каналізаційної труби або бути меншим. В останньому випадку можливе застосування перехідника.
 • Ціна сифона під раковину. Не є визначальним фактором. При правильній експлуатації пластикові моделі працюватимуть так само довго, як і сифони з латуні та інших сплавів.

Переваги замовити сифон для раковини в інтернет-магазині Sigma

Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент сифонів різної конфігурації для всіх типів зливу. Виробником обладнання є французька компанія WIRQUIN. Купивши в режимі онлайн сифон для раковини в Києві або іншому місті України, клієнти отримують:

 • комплект, що складається з резервуара, приймального і зливного патрубків і пристрою, який контролює перелив води
 • сертифікат відповідності та гарантію виробника, що свідчать про високу якість продукції
 • індивідуальний підхід і допомогу при виборі потрібного виробу
 • зручний варіант оплати готівкою при отриманні замовлення, переказом грошей на карту ПриватБанку або перерахуванням коштів за рахунком-фактурою.

Уточнити наявність товару і ціну, а також замовити сифон для раковини можна за телефоном, вказаним на сайті. Доставку замовлень в усі регіони України виконує компанія "Нова пошта", в Харкові товар можна отримати самовивозом з пункту видачі.

***данная скидка применяется при регистрации через эту форму и действует только на один заказ с неограниченным количеством товара в корзине

Нажимая на кнопку, я принимаю 
условия соглашения.