Генератори

ЦЕНА, ГРН
Торгова марка
Тип
Номінальна потужність генератору, кВт
Максимальна потужність генератору, кВт
Розмір
Топ
продажу
Безкоштовна доставка для товарів вартістю від 2000 грн. Генератор бензиновий 5.0/5.5кВт 4-х тактний ручний запуск GRAD (5710955)
Немає в наявності

Як вибрати генератор?

Генератор використовується як резервне джерело енергії для безперервної подачі електрики в будинки, котеджі і на будівельні об'єкти в разі аварій та інших неполадок на лінії електропередач, а також в місця, де вони відсутні.

Автономна робота генераторних установок заснована на перетворенні механічної енергії в електричну. Кожен вид генераторів має свої характерні особливості, які необхідно враховувати, щоб не помилитися з вибором:

 1. Вид палива, необхідний для безперебійної роботи агрегату в разі відключення електроенергії. Це може бути модель, яка працює на бензині чи дизельному паливі, газовий генератор, а також комбінований агрегат, що постачає об'єкт електроенергією за допомогою двох видів пального.
 2. Потужність установки. Для визначення параметра необхідно знати сумарну потужність всіх працюючих в будинку електроприладів, визначити для кожного з них коефіцієнти пускових струмів, а потім порахувати сумарне навантаження. До отриманого значення слід додати 10-20% для запасу.
 3. Кількість фаз. Для дачі або будинку, в мережу якого подається напруга 220В, слід купувати однофазную модель. Для котеджу, в якому використовується обладнання, яке розраховане на 380 В, потрібно купувати трифазний генератор. Він може забезпечити постачання електроенергією як однофазних, так і трифазних споживачів.
 4. Спосіб запуску двигуна. Запуск може бути:
  • Ручний — удобен при эпизодических включениях аппарата. Для начала работы необходимо с усилием дернуть за пусковой шнур.
  • Електричний — призначений для щоденного використання. Для запуску генератора потрібно натиснути кнопку.
  • Автоматичний — оптимальний варіант для постійної експлуатації там, де регулярно відбуваються перебої з електроенергією. При знеструмленні мережі агрегат включається самостійно.
 5. Спосіб охолодження. Велика частина таких резервних джерел електроенергії оснащена системою повітряного охолодження. Вона підтримує працездатність генераторів малої і середньої потужності. Для стаціонарного потужного устаткування використовується водяна система охолодження.
 6. Наявність додаткових функцій: шумозахисту, приладів для контролю над роботою агрегату, захисту від перевантажень і короткого замикання.

Різновиди генераторів

Електрогенератори класифікуються за кількома параметрами. По виду палива і типу двигуна генератори електроенергії діляться на наступні класи:

 • Бензинові. Для їх роботи використовуються високооктанові сорти бензину. Завдяки простоті застосування підходять для дачі або приватного будинку при тимчасовому відключенні електроенергії не більше ніж на 12 годин, відрізняються низьким рівнем шуму і невеликим ККД.
 • Дизельні. Роботу двигуна забезпечує дизельний дистилят або залишкове паливо. Електростанція такого типу коштує дорожче бензинової, але завдяки низькій вартості вироблюваної електроенергії окупається швидше. Агрегат має більший ресурс автономної роботи. Купити генератор на дизпаливі - краще рішення для тривалої безперебійної подачі електрики на об'єкт.
 • Газові.Для роботи електростанції використовуються природний газ або пропан-бутанові суміші. Щоб забезпечити безперервну подачу палива в агрегат необхідна врізка в газову магістраль або регулярна заміна балона.
 • Універсальні комбіновані. Працюють на зрідженому балонному або магістральному газі і на бензині. Поєднують в собі зручність у використанні та надійність бензинової електростанції, економічність і екологічність (через відсутність вихлопних газів) газової установки.

За мобільності генератори бувають:

 • Переносні — портативні установки малої потужності, використовуються для відпочинку на природі, зарядки акумуляторів для телефонів і автомобілів, а також аварійного забезпечення електроенергією невеликих приміщень. Мають невеликі розміри і вага.
 • Стаціонарні — до них відносяться промислові та суднові електростанції, що працюють на газі або дизпаливі.

По виду взаємодії створюваного електричного і магнітного поля розрізняють електростанції:

 • Синхронні — стійкі до пікових навантажень, призначені для електропостачання будь-якого електроустаткування при аварійному відключенні електроенергії;
 • Асинхронні — погано переносять пікові навантаження, але здатні підтримувати потрібну напругу в мережі, використовуються для підключення приладів, чутливих до перепадів напруги.

Чому слід купити генератор в інтернет-магазині Sigma

У каталозі представлені генератори електричного струму торгової марки Sigma. Якість виробів підтверджується гарантією виробника і відгуками покупців. На всі вироби надається сертифікат якості. Купуючи у нас електростанції, клієнти отримують додаткові переваги:

 • доступні ціни на весь асортимент за рахунок прямих поставок продукції з заводу-виготовлювача;
 • гарантію виробника терміном на 12 місяців;
 • комфортний для покупця варіант оплати готівкою при отриманні товару, грошовим переказом на карту Приватбанку або оплатою за безготівковим розрахунком;
 • безкоштовну доставку в усі регіони України.

Купити генератори в Україні в нашому інтернет-магазині дуже просто. Досить зв'язатися з менеджером по телефону, вказаному на сайті, або оформити замовлення за допомогою електронної форми. Жителі Харкова також можуть оформити доставку кур'єром або отримати замовлення на складі нашої компанії.

***данная скидка применяется при регистрации через эту форму и действует только на один заказ с неограниченным количеством товара в корзине

Нажимая на кнопку, я принимаю 
условия соглашения.