Фекальні насоси

Фільтр

ЦІНА, ГРН
Торгова марка
з ножем (з ріжучим механізмом)
Потужність, Вт
Максимальний напір, м
Максимальна продуктивність, л/хв
Матеріал корпусу

Вибрані: 0

Показати

 

Каналізаційні та фекальні насоси

Шукаєте надійний погружной каналізаційний насос? Не знаєте, на користь якого виробника зробити свій вибір? Ми рекомендуємо звернути увагу на торгові марки Aquatica і Wetron.

Каналізаційний насос - це обладнання, здатне вирішити величезну кількість побутових, промислових, комунальних і сільськогосподарських завдань. За допомогою даного обладнання легко налагодити відведення каналізаційних стоків від будинку, а також організувати відкачку стоків з підтопленого підвального приміщення.

Сфера застосування

Купити каналізаційний насос можна для виконання такого ряду побутових завдань, як:

  1. Відкачування стоків з вигрібних ям і каналізації.
  2. Викачка води з підтоплених приміщень (гаражі, підвали, погріб).
  3. Осушення каналів і басейнів.

Як обрати?

Перш ніж укласти операцію з придбання насосного обладнання, уважно вивчіть робочі характеристики моделей. Особливу увагу варто звернути на потужність і продуктивність, висоту підйому і температуру води, що перекачується. Чим грамотніше буде підібраний насос, тим довше він прослужить.

Гарантії якості

«Сігма Україна» гарантує високу якість продаваного у нас обладнання. Товари торгових марок Aquatica і Wetron виконані у відповідності з усіма європейськими стандартами якості і розраховані на довгі роки ефективної роботи. Бажаєте купити побутової каналізаційний насос за доступною ціною? Телефонуйте!

«Сігма Україна» - найкраще обладнання для вашого комфорту!

***данная скидка применяется при регистрации через эту форму и действует только на один заказ с неограниченным количеством товара в корзине

Нажимая на кнопку, я принимаю 
условия соглашения.