Ножі категорії EDC. Частина друга

Статті
30.12.2018 09:00

Сьогодні продовжуємо розмову про ножі категорії EDC, і розповімо вам про розкладний ніж SIGMA 4375821.

Довжина рукоятки - 122мм, довжина леза - 88мм. Вага - 212 грам.
Рукоятка вироби має сталеві накладки сірого кольору з антикорозійним покриттям і оригінальним візерунком. Також на рукояті розташовані накладки з дерева, які надають неповторність дизайну ножа і зручність його експлуатації в холодну пору року.

ножі категорії EDC
Система розташування кліпси - "tip-down" (вістрям вниз). Дане рішення запобігає травмуванню пальців і долоні в разі самовільного відкриття клинка, що знаходиться в кишені. Так само дозволить уникнути травм при носінні на ремені. ножі категорії EDC

Даний клинок виготовлений з використанням якісної нержавіючої сталі, а так само з додатковим антикорозійним покриттям на основі нітриду титану.
Профіль цього клинка - «Drop-Point» надає функціональність і універсальність. Така форма клинка робить його ефективним як для різу, так і для уколу.
Система фіксації клинка Liner-lock визнана однією з найбільш міцних і надійних. Деталі, що входять в конструкцію, охарактеризували себе, як володіючі високою міцністю, відрізняються відсутністю люфтів клинка на осі шарніра і простотою обслуговування. Механізм реалізований таким чином, що при переході в повністю відкритий клинок він надійно фіксується пластиною - названу лайнером, шляхом зміщення її в сторону і жорсткого упору в п'яту клинка. Це зроблено для того, щоб клинок фіксувався і не зміг мимоволі закриватися. Для того, щоб перевести ніж в закритий стан, необхідно з невеликим зусиллям відвести в сторону підпружинену пластину, що дозволить ножеві скластися.
Замикаючий "лайнер" є частиною іншої пластини, що утворює цілісну та міцну рукоятку ножа, що забезпечує надійну фіксацію клинка, а так само безпеку ножа в цілому.
Для зручного відкриття однією рукою на робочої частини ножа встановлений шпеньок - як з лівого боку клинка, так і з правого.
Так само для легкого і швидкого відкриття ножа передбачений Флиппер - спеціальний плавець на обуху клинка. Просто зрушуємо лезо, натискаючи вказівним пальцем на фліппер, і маховим рухом кисті приводимо ніж в розкритий стан.

ножі категорії EDC

Крім того, фліппер (коли ніж перебуває у відкритому стані) грає роль піпальцевого опору, запобігаючи зісковзування пальців на лезо під час роботи.
SIGMA 4375821 є розкладним ножем з "ассистом" або іншими словами напівавтоматичним, тобто при розкладанні ножа, досить трохи зрушити лезо, а завершальню дію з відкриття за Вас зробить спеціальна пружина, встановлена і захищена від пилу на осі клинка.
Для полегшення управління клинком на рукоятці ножа є рифлення для упору пальця, що надає максимальне зусилля при роботі. Фліппер з "ассистом" SIGMA 4375821 практичний, функціональний і привабливий розкладний ніж для постійного носіння і застосування.
Купити ножі категорії EDC, Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями або ж оформивши заявку на сайті.

Товари в статті

Ніж розкладний 122мм (рукоятка дерево) SIGMA (4375821)
Немає в наявності
672 грн

Також Вас може зацікавити


***данная скидка применяется при регистрации через эту форму и действует только на один заказ с неограниченным количеством товара в корзине

Нажимая на кнопку, я принимаю 
условия соглашения.