Ножі категорії EDC

Статті
28.12.2018 09:00

Сьогодні ми розповімо вам про ножі категорії EDC, що володіють такими характеристиками, як клинка, так і обуху з фіксатором, які не входять до групи холодної зброї і абсолютно вільно допустимі для носіння і застосування в повсякденному житті.
Почнемо з ножа розкладного 116мм (рукоятка композит G10) Sigma (4375761). Довжина рукоятки 116мм, довжина леза 85мм. Вага - всього 119 грам.

ножі категорії EDC

Однією з особливостей даного ножа є те, що накладки на рукоятці виготовлені з міцного і високоякісного композитного матеріалу - G10. Сучасний матеріал G10 має гарну міцність, володіє протиударними властивостями, стійкий до вологи і добре утримує шарувату забарвлення.
Система розташування кліпси - "tip-down" (вістрям вниз). Дане рішення запобігає травмуванню пальців і долоні в разі самовільного відкриття клинка, що знаходиться в кишені. Так само дозволить уникнути травм при носінні на ремені.


ножі категорії EDC

Наявність на рукоятці темлячного отвору дозволить уберегти ваш ніж від втрати і додасть ножу ергономіку і неповторний дизайн.
Даний клинок виготовлений з використанням якісної нержавіючої сталі. Профіль у нашого клинка - «Spear-Point» (кинжального типу) нагадує накінечник списа, активно використовується при проектуванні та виробництві бойових ножів. Система фіксації клинка Liner-lock визнана однією з найнадійніших. Складові, що входять в конструкцію, охарактеризували себе, як володіючі високою міцністю, відрізняються відсутністю люфтів клинка на осі шарніра і простотою обслуговування. Механізм реалізований таким чином, що при переході у відкритий стан клинок надійно фіксується пластиною - названою лайнером, шляхом зміщення її в сторону і жорсткого упору в п'яту клинка.

ножі категорії EDC

У цьому положенні клинок надійно фіксується і не здатний самостійно закритися. Для перекладу ножа в закритий стан, потрібно із зусиллям відвести підпружинену пластину в сторону, що дозволяє ножу скластися.
Замикаючий "лайнер" є частиною іншої пластини, що утворює цілісну і міцну рукоятку ножа, що забезпечує надійну фіксацію клинка, а так само безпеку ножа в цілому.
Для зручного відкриття ножа однією рукою в клинку виготовлено наскрізний отвір еліптичної форми.
Так само для легкого і швидкого відкриття ножа передбачений Флиппер - спеціальний плавець на обуху клинка. Просто зрушуємо лезо, натискаючи вказівним пальцем на фліппер, і маховим рухом кисті наводимо ніж в розкритий стан.
Крім того, фліппер (коли ніж перебуває у відкритому стані) грає роль підпальцевого упору, запобігаючи зісковзування пальців на лезо під час роботи.
Наявність рифлення на обуху та спеціальна рифлена текстура накладок полегшують керування клинком і дозволяють докладати максимальні зусилля при роботах.
Малі габарити, легкість, міцність і простота обслуговування моделі SIGMA 4375761 - заслуговує уваги!

Купити ножі категорії EDC, Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями або ж оформивши заявку на сайті.

Товари в статті

Також Вас може зацікавити


***данная скидка применяется при регистрации через эту форму и действует только на один заказ с неограниченным количеством товара в корзине

Нажимая на кнопку, я принимаю 
условия соглашения.