Різновиди змішувачів для ванної кімнати
Якісний змішувач для ванни є невід'ємним елементом приміщення для проведення гігієнічних процедур. Вони дають змогу регулювати натиск води, контролювати температуру під час змішування гарячого і холодного потоку, а також направляти струмінь до виливу або в душовий шланг.
Величезний асортимент кранів представлений моделями, які відрізняються способом кріплення, формою, матеріалом виготовлення та іншими характеристиками.
За способом управління всі сантехнічні прилади діляться на різновиди:
- Двохвентильні (двозахватні) - являють собою крани з двома вентильними головками для холодної та гарячої води. Відрізняються простою конструкцією і демократичною ціною. За внутрішнім устроєм двохвентильні змішувачі для ванн відрізняються механізмом змішування і подачі водного потоку, і бувають з гумовою прокладкою і рухомим клапаном або з обертовим приводом і клапаном з кераміки.
-
Одноважільні (кульові) - мають один важіль і виконують перемикання напору і регулювання температури переміщенням в один або інший бік і вгору-вниз. Вони зручні в експлуатації і відрізняються довговічністю. Усередині одноважільних кранів використовуються картриджі з щільно притиснутих пластин або запірні механізми, що мають форму кулі.
-
Термостатичні - в таких моделях встановлено термоелемент і панель управління, на якій виставляють потрібні параметри. Такий змішувач у ванну змішує гарячий і холодний потоки, зберігає температуру протягом усього часу користування, управляє напором і вмикає душ в автоматичному режимі.
-
Безконтактні (сенсорні) - сантехнічна арматура без вентилів і важелів, оснащена інфрачервоним датчиком, який контролює перемикання запірного клапана і вмикає воду, коли до крана підносять руки. Пристрій дає змогу контролювати обсяг води, що витрачається.
Як підібрати змішувачі для ванної з душем?
У сучасних ваннах використовують звичні резервуари класичної форми, а також моделі, що мають оригінальну конфігурацію. Вибираючи змішувачі для ванної з душем, слід керуватися дизайном приміщення, власними уподобаннями, відгуками покупців. Перш ніж купити змішувач у ванну, слід звернути увагу на його основні параметри, до яких належать:
1. Конструкція корпусу. Крани бувають монолітні та поворотні. Перші менше ламаються і вирізняються тривалим експлуатаційним терміном, другі зручніші в експлуатації, оскільки дають змогу повернути гусак у потрібний бік.
2. Спосіб монтажу. Усі крани діляться на види:
- настінні зовнішні - монтаж виконують на труби, які виступають зі стіни
-
моделі прихованого монтажу - корпус монтують у стіну, зовні залишають панель управління з поворотним важелем і виливом
-
настільні з вертикальним підведенням труби - встановлюють на ємність для купання або раковину
-
підлогові - монтаж виконують на підлозі, під час встановлення має значення висота підйому труб
3. Вид виливу. Змішувачі для ванни бувають з довгим і коротким гусаком. У невеликій кімнаті зручніше користуватися краном, оснащеним поворотним виливом великої довжини і з можливістю перемикання на резервуар або умивальник. У великих приміщеннях для умивальника, розташованого окремо, підходять вироби з коротким виливом типу «ялинка»
4. Матеріал виготовлення. Кран для ванної може бути виготовлений з латуні, нержавіючої сталі, бронзи або алюмінієвого сплаву (силуміну). Найміцнішими вважаються вироби з латуні, оскільки рідше піддаються корозії та окисленню. Зовнішнє декоративне покриття може бути емальованим або гальванічним (хромованим, нікельованим, бронзовим, позолоченим та іншим).
5. Ціни на змішувачі для ванни. Пристрій має вписуватися в бюджет.
Який бренд змішувача для ванни вибрати?
Ще однією важливою характеристикою, на яку необхідно звернути увагу перед тим, як замовити змішувач для ванни, є бренд. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені крани для ванної з душем таких виробників:
- ТМ Aquatica - власний бренд Sigma. Відмінна якість і функціональність за розумні гроші.
-
ТМ TAU - бюджетний бренд, який не поступається за якістю преміальним маркам. Стильний дизайн, функціональність і великий вибір моделей.
-
ТМ CORSO - преміум якість, ексклюзивний дизайн і багаторічна гарантія.
Завдяки дійсно великому вибору моделей ви зможете підібрати змішувач для ванної під будь-який запит.
Чому варто купити змішувач для ванної в інтернет-магазині Sigma
Інтернет-магазин Sigma пропонує широкий асортимент сантехнічної арматури. Ми отримуємо сантехніку безпосередньо від відомих компаній з Європи та України. Каталог товарів регулярно поповнюється цікавими новинками. Завдяки прямим поставкам ціни на всю продукцію доступні для покупців з будь-яким бюджетом. Ви можете купити змішувач у ванну класу «економ» або «еліт», якість виробів підтверджується сертифікатами та гарантією виробника, яка дійсна 12-36 місяців. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашим менеджером за телефонами, вказаними на сайті, або скористайтеся кошиком. Доставлення в будь-який регіон України здійснюється компаніями Нова Пошта або Укрпошта, у Харкові товар можна забрати самовивозом з пункту видачі інтернет-магазину.
Крани можуть приєднуватися до труб виведеним зі стіни, кріпитися до борту ванни, фіксуватися на підлозі або до вертикальних трубах на столі або подіумі. При цьому важливо підбирати виріб з потрібним способом монтажу в залежності від дизайну ванної кімнати.
Залежно від конструктивних особливостей розрізняють одноважелі крани, що працюють за допомогою підняття і опускання важеля і повороту його в потрібну сторону; двовентильні - класичні змішувачі в яких передбачені окремі вентилі для гарячої та холодної води; термостатичні - сучасні вироби забезпечують економію води та підтримання заданого температурного режиму.
Ціна на змішувачі для ванни коливається в широкому діапазоні і залежить від матеріалу виготовлення, способу монтажу та інших параметрів крана. Найбільш бюджетними моделями з нашого асортименту є: TAU (TN-1C142C) AQUATICA (QN-2C458C) TAU (TN-3C242C)
Прилади для ванн з одним важелем коштують дорожче вентильних, але набагато зручніші за них в експлуатації. Вони дають змогу легко однією рукою регулювати температурний режим і натиск струменя, який впливає на швидкість наповнення ванни. Встановлені параметри зберігаються до наступного використання, що дає змогу часто закривати і відкривати кран під час виконання гігієнічних процедур і водночас зменшити витрату води.